З 1 по 30 липня 2016 році Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця приймає 9 студентів партнерського університету у Франції Ліон-2 імені Люм'єр в літню школу російської мови.
Метою поїздки є практика російської мови, знайомство з українською культурою і пам'ятками Харкова і Харківської області.

Перші чотири дні студенти проведуть у Києві в супроводі співробітників ХНЕУ ім. Семена Кузнеця.

По приїзду до Харкова студенти зустрінуться з волонтерами, які складуть їм компанію для спілкування російською мовою і відвідування заходів та екскурсій.

Перебування в літній школі передбачає інтенсивні курси російської мови (3 пари в день) і культурну програму (заходи в Харкові і заміські екскурсії).

14 липня планується відсвяткувати національний день Франції - День Федерації.