28-29 квітня 2015 року в Центрі університетської успішності Харківського національного економічного університету імені С.Кузнеця відбулася міжнародна наукова конференція «Кількісні методи досліджень. Збір первинних наукових даних та побудова анкет», яка проведена спільно з Франкофонним інститутом адміністрації та менеджменту (IFAG) Університетської агенції франкофонії, м.Софія, Болгарія та Університетом Валахія, Румунія.

Це наступний етап з циклу семінарів «Епістемологія та методологія досліджень в економіці та менеджменті», який організовано з метою розвитку наукового міжнародного співробітництва з франкомовними вищими навчальними закладами регіону Центральної та Східної Європи. В ході даного заходу учасники ознайомилися з принципами проведення прикладних досліджень, розробки та реалізації плану наукових розвідок, методами збору наукової інформації, побудови відповідних анкет тощо. Модерували захід Жан-Еміль Деніс, професор Женевського університету, Максим Колісник, к.н.д.у., координатор франкофонії в ХНЕУ ім.С.Кузнеця та Марія Нікулеску, директор Франкофонного інституту з Болгарії. Серед учасників конференції молоді науковці, аспіранти та слухачі магістерських програм з України, країн Європейського Союзу та Африканського континенту.
Довідково: Жан-Еміль Деніс, почесний професор Факультету економічних та соціальних наук Женевського університету є автором та співавтором багатьох видань та наукових статей, зокрема в таких відомих журналах, як Journal of International Business Studies, Journal of World Trade Law, International Marketing Review, Recherche et Applications en Marketing та Revue Française du Marketing. керівництво дисертаційними дослідженнями, освіта, міжнародні переговори та досвід роботи у 40 країнах світу в сфері торгівельної політики, стратегічного планування міжнародного розвитку підприємств переконливо підтверджують професійний рівень пана Деніса.

05.12.14_1 05.12.14_2 05.12.14_3