9 квітня 2015 року в Центрі університетської успішності Харківського національного економічного університету імені С.Кузнеця відбувся міжнародний науковий семінар «Кількісні методи дослідження в соціальних та гуманітарних науках», який організовано у партнерстві з Франкофонним інститутом адміністрації та менеджменту (IFAG) Університетської агенції франкофонії, м.Софія, Болгарія та Університетом Валахія, Румунія.
В ХНЕУ ім.С.Кузнеця постійно здійснюється підготовка та підвищення кваліфікації наукових та педагогічних кадрів з урахуванням останніх тенденцій розвитку методології досліджень. Як наголошує ректор Університету В.С.Пономаренко, єдиний науковий екперт від України та діючий член Асоційованої Ради Університетської агенції франкофонії, «сьогодні недостатньо оволодіти знаннями – потрібно їх ефективно використовувати. Недостатньо використовувати знання – потрібно їх продукувати».

Це вже шостий з циклу семінарів «Епістемологія та методологія досліджень в економіці та менеджменті», що проводиться з метою розвитку міжнародного співробітництва з вищими учбовими закладами-членами Університетської агенції франкофонії з усього світу. В рамках даного наукового заходу учасники розглянули досвід реалізації прикладних досліджень, особливості застосування кількісних методів в процесі аналізу типових та атипових випадків, побудови та зміни плану дослідження. Модераторами виступили Тьєрі Кохойт, доктор соціальних наук з Бельгії, Максим Колісник, к.н.д.у., координатор франкофонії в ХНЕУ ім.С.Кузнеця та Десісслава Точева, заступник директора з досліджень Франкофонного інституту з Болгарії.
Конференція викликала жвавий інтерес серед учасників і зібрала більше 30 молодих науковців, аспірантів та слухачів магістерських програм з України, Болгарії, Румунії, Молдови, країн Європейського Союзу та Африканського континенту.